Romagnoli: Me Bonucci merrem vesh shume mire.. eshte i forte!

Pas cmimit Gentleman mbreme ne darke Alessio Romagnoli ka folur per Milan Channel:

Per Sezonin: Jam i kenaqur por me e rendesishmja eshte grupi, e nisa pak keq sepse nuk bera pergatitjen ne vere me grupin por me pas e mora veten..

Europa League? Kishim si synim dicka me shume te themi te drejten, po ishim te afte te arrinim te pakten Europa League dhe tani te mbrojme vendin e 6..

Fiorentina? Duhet te fitojme me cdo kusht, ata nuk te dhurojne asgje, duhet te fitojme per tifozet tane qe shpresoj te jene te shumte..

Bonucci? Kemi bere mire, por vetem kur kaluam me mbrojtjen me 4, Leo eshte mbrojtesi me i forte..

Gattuso? Na vendosi ne shina ne shume aspekte dhe ne fushe u vu re ndryshimi, e njeh mire boten kuqezi dhe ky eshte nje avantazh dhe shume e rendesishme..

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu