Romagnoli: Juventus? Jam mire ne Milano..Ne nje event Nike Football Masterclass dedikuar promovimit te futbollit te femrave ne Itali Alessio Romagnoli ka folur per mediat rreth zerave qe qarkullojne per te ardhmen e tij:

Juventus? Nuk i kam degjuar keto zera, merkato eshte e mbyllur dhe jam mire ne Milano. Nuk kam asnje motiv per te ndryshuar – shprehet mbrojtesi dhe kapiteni kuqezinjve – eshte nje nder per mua te jem kapiteni i kesaj skuadre dhe nuk kam asnje arsye pse duhet te ndryshoj skuader, dhe derisa te jem mire ketu nuk ndryshoj – konfirmon Alessio per te ardhmen e tij me mediat italiane!PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu