Romagnoli gjithcka per Finalen!

Nje nga lojtaret me ne forme te skuadres kuqezi duhej te demtohej pikerisht ne momentin me delikat te sezonit.

Alessio Romagnoli pas demtimit po ben gjithcka per tu rekuperuar, gjithcka po shkon sipas planit dhe nese shkon cdo gje ok lojtari mund te zbrese ne fushe kunder Verona per disa minuta dhe me pas te jete i gatshem per sfiden ne Finalen e Kupes kunder Juventus.

Edhe pse Zapata keto ndeshje eshte paraqitur shume mire dhe e ka zevendesuar ne menyre dinjitoze Romagnoli do te ishte nje rikthim i rendesishem per Rino Gattuso!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu