Romagnoli dua ti falenderoj te gjithe!

– Deshiroj te falenderoj Fasone dhe Mirabelli dhe shpresoj te jete nje rinovim qe te na sjelle sa me shume fitore, si kete sezon qe vjen po ashtu dhe te tjeret me pas. Tani te shijojm pushimet me pas te vijme te karikuar per sezonin e ri – ishin fjalet e para te Alessio pas rinovimit te kontrates deri me 2022!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu