Roma Nzonzi dhe Cristante mungojne ndaj Milan!

Javen e ardhshme Milan shkon ne transferte ndaj Romes dhe pikerisht ndaj kuqezinjve do te mungojne dy mesfushore kryesore per Di Francesco Cristante dhe Nzonzi te cilet moren secili nga nje karton te verdhe. Karton i cili do ti kushtoje atyre mungesen ne Seria A ne ndeshjen e ardhshme kunder Milan!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu