Rodriguez Milan mbetet Milan!

Interesimi PSG? Po eshte e vertete por Milan mbetet Milan, San Siro eshte nje Stadium madheshtor dhe tifozet jane shume te apasionuar..

Gattuso? Eshte nje person i drejte qe e dashuron futbollin, ne Itali eshte futboll i veshtire dhe shume lojtare nuk ja kane dale dot..

Ambiciet e Milan? Milan eshte nje klub i madh, shume lojtare duan te luajne ketu, do te shikoni cfare do te ndodhe kur Milan te rikthehet ne Champions.. – eshte shprehur Ricardo Rodriguez ne nje interviste per median zvicerane Tagblatt.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu