Rodriguez drejt rikthimit ne Bundeslige!

Mbrojtesi anesor i Milanit, Riccardo Rodriguez mund te kthehet serisht ne Bundeslige pasi kerkohet nga skuadra e Bayern Munchen dhe nga Borussia Dortmund.Milani kerkon te pakten 15 milione euro per mbrojtesin megjjthate Gattuso ka besim tek Rodriguez dhe nuk do qe ta largoj nga ekipi mbrojtesin zvicerian.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu