RMC Sport: Belloti do te jete sulmuesi Milanit!

– Kam pershtypjen qe Donnarumma do te largohet kete vere dhe Reina do te jete portieri pare sezonin e ardhshem.

Sulmuesi ardhshem? Mendoj se do te jete Belloti, kjo do te jete tentativa duhur per ta veshur kuqezi, ka force goleshenues dhe tifoz i milanit.. – eshte shprehur gazetari Mario Fedele per RMC Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu