RMC | Interesi kuqezi për diamantin e Kopenhagen ende i gjallë: ja sa kushton!

Sasha Tavolieri, korrespondenti belg i RMC Sport, u shpreh në Twitter duke përditësuar lexuesit mbi situatën Daramy, sulmuesi i lindur në 2002 i Kopenhagen dhe gjithashtu i perfolur te merkato e Milanit:

“Mohammed Daramy ngjall interesin e madh të Milanit i cili mund të ketë mjetet për të mposhtur konkurrencen për talentin.

FC Kopenhagen po kërkon nga 8 deri në 10 milionë euro për diamantin e tyre”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu