Rivaldo mesazh per Paqueta: Te gjithe duan te luajne per Milan!

Nepermjet nje video-mesazhi braziliani Rivaldo ka uruar patriotin e tij per aventuren e re te kuqezinjte Paqueta:

Urime per transferimin te Milan e meriton per gjithcka qe ke bere ne Brazil, tani nis nje jete e re per ty. Tashme je ne nje nga klubet me te medha ne bote ku une kam patur fatin te luaj bashke me shume braziliane te tjere, tani eshte rradha jote dhe uroj te besh sezone te shkelqyera. Milan eshte nje familje e madhe ku cdo futbollist do te kishte deshire te luante, nje perqafim te madh dhe Zoti te Bekofte.. – e mbyll mesazhin e tij Rivaldo!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu