Rinovimet te Milani, flet drejtori sportiv dhe shpjegon optimizmin e tij!

Drejtori sportiv i Milanit, Frederic Massara ka folur rreth rinovimeve te Milani që po bëhen problem aspak i vogël dhe tifozët tashmë kanë frikë se Donnarumma dhe Calhanoglu do të largohen…

“Ndodhemi në bisedime me agjentët e Donnarummës dhe Calhanoglu. Jemi të qetë, lojtarët janë të përqendruar tek ekipi dhe ndeshjet që na presin.

Risultato immagini per donnarumma calhanoglu

Shpresojmë të gjejmë sa më shpejt akordin e rinovimeve. Të dy djemtë janë shumë të lidhur me Milanin, ne jemi të ndërgjegjshëm për vlerat që kanë dhe besojmë fort të rinovimi me ta. Edhe me Ibrahimovic sigurisht“, theksoi Massara.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu