Ricardo Silva Commisso eshte njeri me pasion te madh!

Ricardo Silva President i Miami Football Club ka folur sot per Milan TV.

– E njoh shume mire Commisso, eshte njeri pasional, njeri i madh dhe punetor dhe nje biznesmen i suksesshem ketu ne Amerike.

Ben gjithcka me zemer dhe eshte njeri me vlera – ka folur Ricardo Silva per njeriun qe mund te jete Presidenti i ardhshem i Milanit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu