Rezultatet e javes se 37 ne Seria A!

Ndeshjet e ores 15:00 sollen rezultate surprize. Fiorentina e cila lufton me Milan per nje vend ne Europa League ka humbur sot ne shtepi ndaj Cagliari dhe mbetet 3 pike larg kuqezinjve. Tashme Milan i duhet vetem 1 pike ne dy ndeshje per te siguruar Europa League por mbetet vetem nese do hyje direkt ne grupe apo ne playof!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu