Repubblica Milan PSG dhe Man City ne siten e UEFA!

Muaji qershor do te jete i rendesishem per klubin kuqezi ne aspektin e se ardhmes ne Europe, UEFA do te vendose nese Milan do vazhdoje ne Europa League apo do te kete masa te tjera me te arsyeshme per klubin.

Per klubet si PSG Man City dhe Milan nuk do te kete tolerime shkruajne mediat italiane sot pasi duke filluar nga 1 qershori UEFA nuk do te toleroje skuadrat qe kane shkelur rregullin e Fair Play Financiar!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu