Repubblica: Gattuso-Leonardo, Gazidis nuk i pelqen ky debat!

Mjaft me me fjale baresh – eshte shprehur per disaten here rrjesht Gattuso dhe dje ne konferencen per shtyp duke shmangur cdo debat mediatik rreth tij dhe Leonardos per raportin jo te mire midis tyre. Ne Milanello duhet te jene te gjithe te bashkuar per qellimin e vetem ate te Champions League edhe sepse nga ana tjeter Gazidis nuk i pelqen kjo gje ne kete moment te veshtire dhe delikat te sezonit dhe ka urdheruar per te shmangur cdo lloj debati qe largon vemendjen nga objektivi final – shkruan La Repubblica sot ne te perditshmen e saj!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu