Rekuperon Romagnoli tani vendos Gattuso!

Pas nje demtimi ne kofshe Romagnoli rikthehet te jete i gatshem per trajnerin kuqezi Gattuso. Sot lojtari ka kryer te gjithe seancen stervitore te plote bashke me lojtaret e tjere dhe demtimi duket shume larg.
Tashme i mbetet Rinos te vendose nese do ta aktivizoje ne ndeshjen kunder Verona apo do te aktivizoje serish Zapata ne krah te Bonucci per te mos rrezikuar Alession dhe ta aktivizoje ate ne finalen kunder Juventus ne Rome me date 9 maj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu