Reina na duhet te dergojme Milanin ne Champions!

NAPLES, ITALY - DECEMBER 13: Pepe Reina of Napoli during the Serie A match betweeen SSC Napoli and AS Roma at Stadio San Paolo on December 13, 2015 in Naples, Italy. (Photo by Maurizio Lagana/Getty Images)

Ne nje interviste per gazeten spanjolle AS Reina ka folur per aventuren e tij te re te Milan.

– Eshte nje aventure e re dhe e bukur, na duhet te dergojme klubin kuqezi ne Champions sepse eshte nje klub i madh dhe e meriton te jete aty..

Jam i lumtur ta mbyll karrieren time te Milan dhe postin e titullarit do me duhet ta fitoje ne fushe dhe ne stervitje cdo dite.. Donnarumma? Nuk kam patur mundesine te flas akoma me te.. eshte shprehur Reina per mediat spanjolle!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu