Reina kerkon shtepi ne Milano

Nuk eshte me nje sekret. Pepe Reina portjeri i  Napolit vitin e ardhshem do i bashkohet Milanit. 37 vjecari spanjoll ka ngarkuar ne agjensi imobiliare per ti gjetur shtepine sipas konditave te portjerit. Por nese e ardhmja e Reines tashme dihet ajo qe ngelet nje mister eshte se cfare do ndodhi me Donnarumen. Mesa duket dhe kjo merkato do jete e nxehte per Milanin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu