Rebic në fushë ndaj Sampdoria? Milani ka shanse të mëdha…

Milani do të pushojë disa ditë përpara se të rinisë stërvitjet dhe do të ketë mundësi të rikuperojë Mandzukic dhe Rebic (kështu shpresohet)

Por, Rebic është rasti që do të diskutohet të hënën që vjen, pra më 29 mars. Motivi lidhet me skualifikimin e tij për dy ndeshje (njëra iku, ndaj Fiorentina)

Milani ka apeluar dhe gjasat – sipas asaj që kanë rrëfyer avokatët te Milannews – janë të mira që të falet me vetëm një ndeshje dhe ndaj Sampdorias në “San Siro” të zbresë në fushë.

Rebic u skualifikua pasi ofendoi arbitrin Pasqua në Milan-Napoli 0-1.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu