Raiola: Më vjen keq se si Milani trajtoi Donnarumma! 4 vite më parë ai…

Mino Raiola ka folur në lidhje me transferimin e Donnarumma te PSG dhe të ardhmen e Paul Pogba në një intervistë të dhënë për RAI-n.

“Më vjen keq për mënyrën si është trajtuar Gigio. Ai ka bërë një zgjedhje jete, nuk ka patur asnjë tradhti. Mund të ishte larguar 4 vite më parë dhe nuk e ka bërë…! Kiusht ka thënë super menaxheri.

“A ka qenë afër Juventus-it? Mendoj se Juventus është e penduar akoma që nuk e ka marrë. Dhe jo vetëm Juventus. Nuk ka luftë mes Gigio-s dhe Navas-it te PSG, do të luajë Gigio”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu