Raiola-Kloop takimi per Donnarumma!

Sipas mediave angleze ka patur nje takim midis Raiola dhe Jurgen Kloop dhe tema diskutimit ka qene sigurisht portieri milanit Gigio Donnarumma.

Pas eksperiences me Mignolet dhe Karius Kloop kerkon nje portier qe ti jape siguri skuadres dhe emri me i perfolur eshte Gigio i cili pas marredhenieve jo te mira me tifozat kuqezi duket me prane largimit nga Milano. Nuk ka asgje zyrtare ne zyrat e Casa Milan por gjerat po levizin dhe pas kampionatit gjerat mund te behen me serioze!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu