Raiola-Donnarumma,kete jave pritet takimi!

Sipas La Repubblica ne ditet ne vijim agjenti i Donnarumes,Mino Raiola do te mberrij ne Milano ku do te kete nje takim me Donnarummen dhe me drejtuesit e Milanit per te vendosur te ardhmen e portierit. Mundesia me e madhe eshte qe Gigio te largohet. Gjithashtu dhe dje pas ndeshjes Gigio eshte pershendetur me te gjithe lojtaret dhe i ka dhuruar dhe fanellen tifozeve. Ky mund te jete nje sinjal lamtumire.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu