Rabiot-Milan? Leonardo niset drej Parisit!

Sipas Sport Mediaset,Leonardo eshte nisur drejt Parisit per te takuar Rabiot dhe drejtuesit e PSG. Eshte parashikuar nje takim me mamane e Rabiot e cila eshte dhe agjentja e tij per te arritur nje akord. PSG e vlerson lojtarin 30 milione euro nje shifer e larte kjo per nje lojtar qe vitin tjeter i skadon kontrata. Fal marrdhenjeve te mira midis Leonardos dhe presidentit te PSG mund te kete ulje te cmimit te kartonit te mesfushorit te Psg.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu