Psg mund te ofroj Cavanin dhe para per te arritur tek Donnarumma!

Sipas mediave italiane po perflitet per nje shkembim te mundeshem te Edison Cavanit dhe Donnarummes. Logoseditore.com shkruan qe PSG eshte duke pregatitur nje oferte per Donnarummen duke ofruar Cavanin dhe para per te arritur sherbimet e portierit kuq e zi. Kjo do te ishte nje marreveshje shume e mire per Raiolen i cili do te kenaqte interesat e tij per ta cuar Donnarummen tek PSG pasi ka kohe qe perpiqet ta largoje portierin nga Milani.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu