PSG hedh syte nga mbrojtesi kuqezi!

Sipas Tuttosport nga klubi francez PSG kane ardhur sinjalet e para per nje interesim per mbrojtesin e Milan Leonardo Bonucci por per drejtuesit e Milan eshte i pashitshem po ashtu dhe Bonucci ka shprehur deshiren per te qendruar te kuqezinjte dhe per te vazhduar karrieren ne Milano.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu