PSG “fut hundët” te objektivi i Milanit dhe tenton ofertën më të lartë!

Mbrojtësi si domosdoshmëri, mesfusha si okazion! Milani i ka ndarë prioritetet këtë merkato dhe drejtuesi Maldini bashkë me trajnerin Pioli janë akorduar për linjat që duhet të ndiqen.

Megjithatë, emri i Tiemoue Bakayoko vazhdon të kumbojë në dyert kuqezi. Megjithatë, pritja ka një kufi dhe pretendimet e Chelsea vazhdojnë të mbeten të larta.

Kështu, sa më shumë ditë kalojnë, aq më shumë zbehen shanset. Ndërkohë, sipas “The Sun”, duhet regjistruar edhe një blitz i PSG për francezin.

Oferta e Maldinit ka mbetur një huazim me 3 mln euro dhe të drejtë blerje 20 që është refuzuar. Sipas The Sun, PSG ofron një huazim të njëjtë me “Djallin”, por të drejtë blerje më të lartë se Milani.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu