PSG-Donnarumma, Leonardo do provoje të beje nje oferte per portierin!

Sipas Gianluca di Marzio ne emisionin Calciomercato te Sky Sport deri me sot nuk ka asnje kontakt midis Milan dhe PSG per portierin kuqezi Donnarumma, por sipas ekspertit te merkatos Leonardo do te kerkoje te beje nje oferte te rendesishme ne javet ne vazhdim per portierin e Milan dhe te kombetares italiane Gigio Donnarumma. Pas largimit te Buffon nga klubi parizien drejtuesit e PSG jane ne kerkim te nje portieri te nivelit te larte dhe nje prej tyre eshte dhe portieri Milanit Donnarumma i cili eshte i pari ne listen e ish Drejtorit Sportiv te Milanit Leonardo. Per drejtuesit e Milan portieri eshte i pashitshem vetem nese vjen nje oferte e rendesishme mund te ndryshoje planet e Paolo Maldinit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu