Probleme per kuqezinjte nese perfundojne ne vendin e 7!

Humbja kunder Benevento dhe e pasuar me fitoren e Atalanta kunder Torino e spostuan klubin kuqezi ne vendin e 7, dhe nese Milan nuk fiton Kupen e Italise dhe perfundon ne vendin e 7 do ti duhet te luaje cdo te enjte nga data 26 korrik deri me 30 gusht.

Nje problem i madh ky per trajnerin Gattuso pasi nuk e lejon skuadren te kryej nje faze pergatitore te rregullt.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu