Presidenti Yonghong Li nje jave ne Itali!

Nje jave e ngjeshur Per Yonghong Li ne itali, pas ndeshjes me Verona Presidenti Ishte i pranishem sot ne ndeshjen e Primavera te Milan kunder Fiorentina e cila u mbyll ne barazim 3-3.

Duke filluar nga e hena Presidenti do te ulet ne tavoline per te shqyrtuar mundesite per rifinancimin e borxheve, Fasone do te paraqese 3 menyra dhe mundesi rifinancimi dhe do ta shqyrtoje bashke me Presidentin per zgjidhjen me te mire. Zgjidhje e cila do te mbyllet deri ne fund te majit.

Me pas do te jete i pranishem ne tribune ne Rome kunder Juventus ne finalen e Kupes!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu