President Scaroni flet per Gattuson!

Presidenti Paolo Scaroni ne nje interviste te tij eshte shprehur keshtu  per Gennaro Gattuson:

Zerat per Antonio Conten? Gennaro mund te qendroje i qete,eshte tranjeri im,nderkohe dhe ai ka punuar shume mire me skuadren.Me pelqen pasi e merr punen e tij me shume seriozitet,dhe te gjithe e dine qe me te nuk ka asgje per te qeshur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu