Presidenca ve ne diskutim qendrimin e Mirabelli!

Zhgenjimi ne ndeshjen kunder Benevento la nje shije te hidhur te drejtuesit kuqezinj. Largimi perfundimtar nga zona Champions dhe aq me keq vendi i 7 ka vene ne pikepyetje pozicionin e Mirabelli drejtorit sportiv qe beri merkaton ne vere.

Ndoshta eshte viti pare i investimeve te medha sepse dhe Man City apo PSG nuk moren ato qe prisnin ne vitet e para por zhgenjimi mbetet te drejtuesit kuqezinj, edhe Elliot po mendon te vendose nje tjeter menaxher ne krah te Mirabelli sigurisht per te mbrojtur investimet e tyre.

Eshte akoma heret dhe mbetet per tu pare por nese rezultatet nuk vijne atehere pozicioni i Mirabelli mund te vihet ne diskutim seriozisht.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu