Premium Mr Li me ne fund me nje ortak te ri?

Sipas Premium Mediaset borxhi ndaj Elliot i cili eshte 303 milion euro plus interesat eshte i ndare me 120 milion euro nga AC Milan rifinancimi qe eshte i lehte dhe pjesa tjeter nga Rossoneri Luxemburg ku mbi kete borxh ka punuar shume ditet e fundit Mr Li bashke me Fasone.

Nje tjeter e re qe tregon gazetari i njohur Carlo Pellegati eshte qe ne horizont duket nje hipoteze qe nje aksioner qe mund ti bashkengjitet MR Li ndoshta eshte gjetur dhe qe do ta ndihmoje Presidentin aktual te mbylle gjithcka me Fondin Elliot.

Nuk do te jete e lehte te mbyllet gjithcka brenda 18/20 qershorit date ku UEFA do te marre nje vendim per te ardhmen e Milanit por mund te nje arsye me shume per ti paraqitur UEFA-s ne daten e gjyqit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu