Premium Gattuso pergatit formacionin!

Gattuso po mendon formacionin per ndeshjen e rradhes kunder Bologna me disa ndryshime nga ndeshja fundit kunder Benevento.

Locatelli duket ne avantazh ndaj Montolivo per nje vend titullari ne mesfushe, nderkohe rikthehet Calhanoglu dhe Suso ne krahet e sulmit me Cutrone ne avantazh ndaj Kalinic dhe Silva.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu