Prapaskena Piatek: Ne nentor ishte lojtar i Napoli!

Mbreme me dygoleshin e pare beri te cmendeshin tifozet kuqezinj ne San Siro ku i kushtuan dhe nje kor te ri per sulmuesin polak. Sulmuesi kaloi te Milan per shumen e 35 milion euro por ka dhe nje prapaskene per kete transferim.

Ne muajin nentor Napoli arrin akordin me Genoa per shume e 25 milion euro dhe i ofron lojtari 600 mije euro ne sezon nga 500 qe merrte te Genoa, por lojtari nuk pranon dhe transferimi deshton. Napoli heq dore dhe i le rrugen e hapur kuqezinjve ku arrijne akordin me lojtarin per shume e 2 milion euro ne sezon dhe paguajne 35 milion euro per kartonin e lojtari ne nje kest te vetem!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu