Prandelli: Piatek gati per Top Club!

Ne nje interviste per gazeten spanjolle Marca Cesare Prandelli trajneri i Genoa ka folur nder te tjera dhe per sulmuesin polak i cili eshte ne qender te vemendjes ne merkaton e janarit:

Piatek eshte nje qendersulmues i kompletuar, mund te behet nje nga numrat 9 me te rendesishem.. Eshte gati per Top Club? Sigurisht qe po.. – eshte pergjigjur trajneri genoan per median spanjolle ku per sulmuesin ka patur nje interesim dhe nga gjigandet e Real Madrid!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu