Postimi i Zlatan, suedezi mezi pret rikthimin me grupin!

Sipas asaj që u mësua nga redaksia e Milannews.it, rrugët e rikuperimit të Ibrahimovic dhe Kessie nga dëmtimet e tyre përkatëse vazhdojnë…

Suedezi gjithashtu sot mbështeti një punë të personalizuar, ndërsa “Presidenti” vazhdoi terapitë dhe punën në palestër. Pjesa tjetër e ekipit, nga ana tjetër, punoi në fushë.

Zlatan Ibrahimovic po vazhdon procesin e tij të rehabilitimit pas operacionit në gju që iu nënshtrua në qershor.

Suedezi po stërvitet dhe, siç dëshmohet nga një postim që u shfaq në mediat sociale pak minuta më parë, ai tashmë është shumë i motivuarf: fotografi në dritë të zbehtë dhe përshkrimi “Puno në heshtje, ushtro me forcë”.

Zlatan mesi pret të ribashkohet me grupin dhe i mungon ajo ndjesi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu