Pistochi: Milan ka mbyllur tratativen per Arnaut Danjuma Groeneveld

Sipas gazetarit te njohur Maurizio Pistochi Milan ka mbyllur transferimin e hollandezit Arnaut Danjuma Groeneveld. Lojtari Bryzh eshte sulmues i majte dhe me aftesi te mira teknike dhe shume i shpejte. Sulmuesi eshte dhe ne xhiron e kombetares hollandeze ku ka shenuar golin e pare ne miqesoren kunder Gjermanise!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu