Pirlo te Milan 10 vite fantastike!

Te Milan kalova 10 vite fantastike, u njoha me miq dhe shoke fantastike. Ishte nje pjese e vecante dhe e rendesishme e jetes time..

Me te gjithe jam mik akoma dhe flasim cdo dite. Ancelotti? Ishte trajneri qe me beri te luaj ne nivele te larta dhe me te cilin kam luajtur me shume, me duhet vetem ta falenderoj ishte nje prind per mua.. – ka folur per Sky Sport Andrea Pirlo ne emisionin “I signori del Calcio”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu