Pirlo – Refuzova Barcelonen per te qendruar tek Milani.

 

Gjithmone eshte ne qender te vemendjes pavarsisht se ka lene futbollin. Andrea Pirlo ka folur per te shkuaren e tij tek Milan.

“Barcelelona? Ka patur disa tratativa por une zgjodha te qendroja tek Milan dhe nuk me doli keq. Maldini Costacurta ishin lider ne grup, me mesuan cfare jane ngjyrat kuqezi. Champions 2007? Ishte shume i bukur pasi u hakmorrem ndaj Liverpulit. Goli? Ishte nje skeme. Kam fituar cdo gje dhe mbi kete ka nje merite te madhe dhe Milani” u shpreh Pirlo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu