Pirlo do te ishte mekat qe Milan te denohej!

Ka folur per Sky Sport Andrea Pirlo dhe per situaten te Milan per momentin:

– Do te me vinte keq nese nuk do luanin ne Europe sezonin e ardhshem kuqezinjte, po lexoj dhe une ate qe po ndodh dhe do me vinte keq per lojtaret per Gattuso per te gjitha sakrificat e tyre kete sezon.

Gattuso meriton noten 8, i ka dhene skuadres deshiren dhe pasionin e tij ato aftesi qe ai ka dhene gjithmone per keto ngjyra dhe meriton nje duartrokitje per kete gje – u shpreh Andrea Pirlo per Sky Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu