Pirlo: Biglia? Milan ka me shume nevoje per Bakayoko!

Andrea Pirlo si nje ish i te dyja skuadrave ka folur per ndeshjen sot dhe momentin e te dy skuadrave per Radio Deejay:

Milan? Per momentin mendoj se ka me shume nevoje per Bakayoko se per Biglia ne mesfushe, Baka eshte me muskular dhe kuqezinjte kane nevoje per nje mesfushe me te forte fizikisht.

Gattuso? Kur flet eshte shume i sinqerte, mendon te beje vetem punen e tij ne menyren me te mire te mundshme..

Keqardhje nga karriera? Jo aspak jam i kenaqur me karrieren time..

Ronaldo? Kunder Ajax mendoj se mund te fitojne dhe pa portugezin edhe pse Cristiano eshte nje lojtar i rendesishem per skuadren e Juventus..

Allegri? Ka treguar te gjithe vlerat e tij, cdo vit permirsohet akoma me shume dhe eshte nje nga trajneret me te mire ne qarkullim..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu