Piatek shifrat e transferimit!

Milan dhe Genoa jane duke sistemuar detajet e fundit rreth transferimit te sulmuesit polak Piatek te kuqezinjte. Sipas Di Marzio ne Sky Sport Milan ka arritur te bleje kartonin e sulmuesit per 35 milion euro plus bonuse ne varesi te vendit ne fund te sezonit. Kjo ulje nga cmimi fillestar vjen pasi Milan do te paguaje te gjithe shumen ne nje pagese te vetme nderkohe klubet jane duke shkembyer dokumentat, lojtari gati per vizitat mjekesore qe mund te jene qe neser!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu