Piatek: Jam i lumtur qe u riktheva te goli, mendoja se Juventus do te fitonte..

Ndjehem mire kur shenoj por me e rendesishme eshte qe fituam. Champions? Kemi vetem nje pike me pak se Inter dhe Atalanta dhe besojme deri ne fund por me pare duhet te fitojme kunder Spal..

Atalanta? Mendoja se Juventus do te fitonte por ne fund erdhi vetem nje barazim, shpresojme qe javen tjeter te bejme me mire..

30 gola? Erdha nga kampionati polak me 21 gola por Seria A eshte me e komplikuar dhe jam mjaft i kenaqur me kete paraqitje..

Champions? Eshte dhe nje jave dhe besojme deri ne fund, jam shume i perqendruar dhe enderroj te luaj ne Champions me fanellen kuqezi..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu