Piatek ishte nje sezon fantastik!

Pas ndeshjeve eliminatore per Euro 2020 ku Piatek shenoi dy gola duke ndihmuar skuadren e tij te merrte 6 pike ndaj Maqedonis se Veriut dhe Izraelit sulmuesi mbyll sezonin me nje rekord golash ku ne total shenoi 34 gola ku 19 me Genoa, 11 gola me skuadren kuqezi dhe 4 gola me kombetaren e tij polake.

Ishte nje sezon fantastik – u shpreh sulmuesi per sport.pl – Tani te pushojme pak dhe te pergatitem per sezonin e ri me kuqezinjte dhe ndeshjet qe do te vijne. Uroj te jete serish nje sezon me shume gola dhe fitore.. e mbyll Piatek intervisten e tij!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu