Permbledhje e dites:

Permbledhje e dites sipas Sky Sport:

Milan i thote jo shkembimit Higuain-Bonucci por kerkon Caldara ne shkembim te Bonucci. Po punohet deri ne oret e vona midis agjenteve te lojtareve dhe Leonardo per te gjetur nje formule dhe per Higuain qe sipas Sky Sport mund te vij te Milan dhe ne forme huazimi pa hyre ne tratativen Bonucci-Caldara!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu