Perinetti: Veshtire te mbash Piatek pas ofertes se Milan!

Giorgio Perinetti Drejtori Pergjithshem i Genoa ka folur per mediat italiane per ceshtjen Piatek:

Jam dakort me deshperimin e tifozave por ky eshte futbolli, jo vetem Piatek por dhe Kouame jane te rinj dhe me ambicje te medha. Milan vjen dhe i ofron nje rroge 4/5 here me te madhe se ajo cfare i ofrojme ne dhe nuk mund ti themi dot lojtari Jo, perndryshe si do te ishte gjendja e tij ne fazen e dyte ne rast refuzimi nga ana jone?

Piatek i uroje te ece sa me shume me Genoa apo Milan nuk ka rendesi, me drejtuesit e Milan Gazidis, Leonardo dhe Maldini folem per disa ore kemi lene nje takim pas ndeshjes sot te shohim..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu