Përgjumja e Milanit te goli i Monza (VIDEO)

Miqësorja që po zhvillohet në “San Siro” sot Milan-Monza është e dyta pas Milan-Novara (edhe pse 60 minuta u luajt). Skuadra e Berlusconit dhe Gallianit gjen golin e barazimit me Lepore, por sidomos me përgjumjen e mbrojtjes kuqezi dhe daljen e portierit A.Donnarumma që tentoi ta arrinte topin por parabola e lojtarit bardhekuq e kaloi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu