Per Rodriguez oferta nga Bundesliga!

Dortmund dhe Bayern Mynchen jane skuadrat qe interesohen per mbrojtesin e majte te Milan Rodriguez.

Ne Gjermani ka akoma skuadra te interesuar per zviceranin, Salihamidzic Drejtori Sportiv i Bayern ish shok skuadre me Rodriguez kerkon ta marre lojtarin serish ne Gjermani. Kontaktet e para kane nisur me menaxherin e lojtarit por jo akoma me drejtuesit e Milan – shkruan Di Marzio eksperti merkatos italiane!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu