Pellegatti: “Milan-Bakayoko, ja pse nxiton Maldini”

Carlo Pellegatti, gazetari i Mediaset dhe Mianit, foli në kanalin e tij në YouTube rreth negociatave për të sjellë Tiemoué Bakayoko përsëri në Milano:

“Milani po punon hap pas hapi për të gjetur një marrëveshje me Chelsea, pasi kuqezinjtë synojnë ta sjellin lojtarin në shtëpi, pastaj vitin e ardhshëm të diskutojnë me anglezët blerjen e lojtarit një vit para afatit të skadimit të kontratës në Londër.

“Milani do të donte ta kishte Bakayoko në dispozicion përpara sfidës ndaj Sharmock Rovers, një ekip që tashmë ka rreth dhjetë ndeshje në këmbët e tij, pasi aty në Irlandë ka nisur kampionati”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu