Pellegatti: “Adli largohet, Daramy afrohet! Sot kam mësuar se…”

Carlo Pellegatti, në një video në YouTube në kanalin e tij personal, foli për Adli dhe Daramy, dy objektivat e Milanit: “Adli po largohet, ai do të donte të luante edhe një vit në Francë…

Pastaj kam mësuar sot se Toulouse do të donte 20 milion euro për ta lënë atë të lirë. Presidenti i klubit francez ka deklaruar se nuk ka ardhur ende asnjë ofertë zyrtare.

Ndërkohë, një emër i ri ka dalë për sulmin e Milanit, domethënë ai i Mohamed Daramy i Kopenhagës.

Ai është 19 vjeç dhe mund luan si mesfushor sulmues dhe si anësor në krahun e djathtë. Milani e pëlqen, ata po e ndjekin, duhet të kushtojë rreth 10 milion euro. Ka disa klube që gjithashtu e duan, në veçanti Salzburg”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu